Mijn Wishlist (winter 2016)

Het is tijd voor een nieuwe Wishlist! De allereerste voor 2016 om precies te zijn. Ik heb namelijk al weer een aantal super leuke dingen gezien die ik graag

1 min lezen
Mijn Wishlist (winter 2016)

Lauren Conrad Celebrate

Het is tijd voor een nieuwe Wishlist! De allereerste voor 2016 om precies te zijn. Ik heb namelijk al weer een aantal super leuke dingen gezien die ik graag met open armen zou willen ontvangen. Van mooie beautyproducten tot aan leuke hebbedingetjes.

Er staat van alles op mijn Wishlist! Zo ben ik dol op de geur “Fleur de Mimosa” van & Other Stories, lijkt het me heerlijk om een haarparfum te hebben met de geur van Mademoiselle en kan ik niet wachten tot het nieuwe boek van Lauren Conrad in de winkel ligt! Benieuwd naar de rest? Hier komt mijn hele Wishlist!

Lauren Conrad Celebrate

* 1. Too Faced Chocolate Bar oogschaduw palette ♥ 2. & Other Stories Body Mist Fleur de Mimosa ♥ 3. Zoeva make-up kwasten set ♥ 4. Chanel Coco Mademoiselle haarparfum ♥ 5. Stila A Whole Lot Of Love Set  ♥ 6. Chanel vitalumiere aqua ♥ 7. Lauren Conrad Celebrate (nog niet te koop) ♥ 8. MAC fix+  ♥ 9. Koptelefoon H&M*

Staat er ook iets op jouw Wishlist?

Meer lezen